Z e y t i n y a ğ ı F i y a t l a r ı

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zeytinyağı Fiyatları

Zeytinyağı fiyatları birçok faktöre göre değişmektedir. Markadan markaya, çeşitten çeşide, şişesinden şişesine, litreden litreye, kaliteden kaliteye gibi birçok unsur zeytinyağı fiyatlarını belirlemede etkin rol oynar. Plantgarde olarak zeytinyağı fiyatlarında fiyat listemiz sitemizde yer almaktadır. Sizler için daha kolay ulaşılabilir olması adına zeytinyagi fiyatlari, soğuk sıkım zeytinyağı fiyatları ve 5 lt zeytinyağı fiyatlarına bu yazımızda yer vereceğiz.

Son zamanlarda “zeytinyağı fiyatları, soğuk sıkım zeytinyağı fiyatları, zeytin yağı fiyatları, zeytinyagi fiyatlari, zeytinyağı fiyatı, 5 lt zeytinyağı fiyatları” gibi sorular sıklıkla araştırılmaktadır.

Zeytinyağı çeşitlerinde cam şişede ve tenekede olanlar her zaman daha sağlıklıdır. Bu nedenle ürünlerimiz cam şişede ve tenekede satılmaktadır. Fiyat listemiz ve zeytinyağı çeşitlerimiz şu şekildedir:

 

250 ml cam şişe zeytinyağı fiyatlarımız:

Ayvalık Zeytinyağı: 75 ₺

Domat Zeytinyağı: 75 ₺

Trilye Zeytinyağı: 75 ₺

 

750 ml cam şişe zeytinyağı fiyatlarımız:

Ayvalık Zeytinyağı: 114 ₺

Domat Zeytinyağı: 114 ₺

Trilye Zeytinyağı: 114 ₺

 

Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı:

2 litre teneke: 330 ₺

5 litre teneke: 450 ₺

10 litre teneke: 1500 ₺

 

Erken Hasat Hediye 3×250 ml:

175 ₺

Natürel Sızma Zeytinyağı

Organik Zeytinyağı Fiyatları

Organik zeytinyağı fiyatları diğerlerine oranla daha yüksektir. Günümüz piyasasında organik adı altında birçok sahte zeytinyağı satılmaktadır. Gerçek organik zeytinyağının faydaları oldukça fazladır. Bu nedenle fiyatı da daha yüksektir. Organik zeytinyağının etkisini kaybetmemesi için cam bir şişede olması gerekmektedir.

Dalından yeni koparılan zeytinlerle yapılan zeytinyağları Plantgarde ile hem %100 organik hem de ekonomik bir şekilde satışa sunulmaktadır. Ürünlerimiz soğuk sıkımdır. Bu yüzden zeytinyağlarımızın kokusunu ve tadını net bir şekilde alabilirsiniz. Zeytinyağı fiyatları beden ve vücut sağlığını koruduğundan daha yüksektir. Yalnızca gıda da değil bakım, sağlık gibi çeşitli alanlarda da zeytinyağı kullanılmaktadır.

Soğuk Sıkım Zeytinyağı Fiyatları

Soğuk sıkım zeytinyağı fiyatlarını belirleyen faktörler arasında zeytinlerin kalitesi ve doğal içeriğinin büyük emek ile hazırlanışı yer alır. Cam şişelerde veya tenekelerde tüketilmesi dayanıklılığı açısından ve sağlık açısından oldukça önemlidir. 5 lt zeytinyağı fiyatları size başta yüksek gelse de uzun süre kullanacağınızdan daha mantıklı olabilir. Plantgarde ile hem doğal hem ekonomik zeytinyağlarına sahip olabilirsiniz.

Plantgarde Naturel Sızma Zeytinyağı
Plantgarde
Plantgarde

@plantgarde •  Plantgarde yazıları

Siz değerli ziyaretçilerimize hem en yüksek kalite zeytinyağı üretimi yapmayı hem de sizleri zeytinyağı ve zeytinyağının faydaları hakkında bilgilendirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizleri takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir